نحوه ثبت نام در بخش‌های مختلف برنامه:


عضویت در سایت

راهنمای ثبت‌نام دربرنامه

راهنمای ثبت‌نام در کارگاههای آموزشی‌‌

پرداخت هزینهعضویت در سایت:


ثبت‌نام در کلیه بخش‌های همایش، از طریق وب سایت انجام می‌شود. ابتدا باید درسایت عضو شوید. برای این کار به قسمت عضویت در سایت در صفحه اول مراجعه کرده و با تکمیل فرم مربوطه، یک نام کاربری و کلمه عبور نیز انتخاب می‌کنید. پس از تکمیل عضویت، با داشتن نام کاربری و کلمه عبور، به بخش‌های مختلف مراجعه و ثبت‌نام خود را تکمیل نمایید.

عضویت به دو صورت انجام می‌شود:

1. عضویت حقیقی

2. عضویت حقوقی

عضویت حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش، کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایند.

عضویت حقوقی مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. با این گونه عضویت، قابلیت ثبت‌نام گروهی (ثبت‌نام بیش از یک نفر تحت نام یک شرکت یا سازمان) فعال می‌شود.

نکته مهم:

  • برای انجام ثبت نام گروهی، می بایستی هر یک از افراد ثبت نام شونده در قسمت عضویت ، به طور حقیقی عضو سایت شوند. سپس فرد ثبت نام کننده حقوقی، با وارد کردن ایمیل این افراد، می تواند آنها را در همایش ثبت نام کند.

 

راهنمای ثبت نام در برنامه:


پس از تکمیل عضویت در وب سایت همایش، با مراجعه به این صفحه می‌توانید در نشست ثبت‌نام کنید، می‌توانید در نشست‌های سخنرانی‌های کلیدی و تعدادی از کارگاه‌های آموزشی شرکت نمایید.

 

 

هزینه ثبت‌نام:‌

 

  •  هزینه حضور در همایش، پانل‌های تخصصی، یک کارگاه آموزشی و دریافت گواهی‌نامه به ازای هر فرد معادل 2،500،000 ریال می‌باشد.
  •  هزینه شرکت در هر کارگاه اضافه به ازای هر فرد معادل 1،500،000 ریال می‌باشد.
  •  ثبت‌نام گروهی (5 نفر و بیشتر) شامل 25% تخفیف می‌باشد.

 

نکته مهم:

  • شرکت‌کنندگان در صورت تمایل به انصراف از حضور در برنامه، باید حداقل 20 روز قبل از برگزاری مراتب را به صورت کتبی به دبیرخانه برنامه اعلام کنند. دبیرخانه تنها در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت 80٪ مبلغ پرداختی خواهد بود.

 


راهنمای ثبت  نام در کارگاه های آموزشی:


برای شرکت در هر یک از کارگاه های آموزشی، می‌بایستی هزینه مجزا پرداخت شود. کلیه علاقه مندان باید قبل از ثبت نام در کارگاه های آموزشی در نشست ثبت نام کرده باشند. لیست کامل کارگاه های آموزشی به همراه سرفصل ها، استاد ارائه دهنده و نکات دیگر را می توان در این صفحه مشاهده کرد.

 

نکات مهم:

  • ظرفیت کارگاه های آموزشی، محدود است. لذا پس از ثبت نام در نشست، کارگاه های مورد نظر خود را سریعاً انتخاب نموده و در صورت تمایل برای ثبت نام در بقیه عناوین کارگاه ها نیز به تعداد و ظرفیت ثبت نامی توجه بفرمایید.
  • کارگاه‎ها به محض پر شدن ظرفیت، بسته خواهد شد.

 

 


 

پرداخت هزینه:


پس از تکمیل ثبت‌نام در بخش‌های مختلف، می‌توانید صورتحساب کلیه موارد را به صورت یکجا دریافت و هزینه آن را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به دو صورت انجام می‌شود:

1. پرداخت هزینه به شماره حساب 0304912227 بانک تجارت باجه دانشگاه صنعتی شریف بنام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف و به شماره شبا750180000000000304912227 IR

2. جهت پرداخت آنلاین صورتحساب روی لینک زیر کلیک کنید. 

 

درگاه پرداخت آنلاین